Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja Dnia 5 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny został przygotowany przez uczniów klasy 8 pod kierunkiem pani Joanny Żółtek-Babiarz. Uroczystość miała podniosły […]
Czytaj więcej →