ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE W BAŃSKIEJ NIŻNEJ W NOWO WYREMONTOWANYCH SALACH

11 września 2023 roku był dniem radości dla rodziców, nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Bańskiej Niżnej, a przede wszystkim dla najmłodszych dzieci. Tego właśnie dnia po dwóch latach remontów oddziały przedszkolne wprowadziły się do nowo wyremontowanych sal. Dwa przestronne pomieszczenia, toalety dostosowane do wieku, zaplecze kuchenne i kolorowe wyposażenie sprawiają, że dzieci są radosne i bezpieczne, a nauczycielom poprawił się komfort pracy zarówno w budynku szkoły, jak i przedszkola.
13 września przedszkolaki przyjęły już pierwszych gości. W odwiedziny przybyli Wójt Gminy Rafał Szkaradziński, Wicewójt Sławomir Furca, przewodniczący Rady Gminy Stanisław Wąsik, radni oraz pracownicy Gminy Szaflary. Dzieci przywitały gości uśmiechem i piosenką. Każda grupa przygotowała laurkę, którą przekazano w podziękowaniu Panu Wójtowi.
Warto wspomnieć, że od 25 września przy szkole w Bańskiej Niżnej będzie działał trzeci oddział przedszkolny, w którym wciąż jeszcze czekają wolne miejsca, więc zachęcamy do zapisania do niego swoich pociech.
Jolanta Stolarczyk

fot. Rafał Gąsior