Wyniki konkursu „Na najpiękniejszą pisankę wielkanocną”

W dniu 17.03.2023r w naszej szkole zrobiło się świątecznie, kolorowo po prostu cudownie 🙂 Wszystko to za sprawą 623 kolorowych pisanek nadesłanych na konkurs „Na najpiękniejszą pisankę wielkanocną” zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu – Promyki Nadziei. Ilość prac przekroczyła nasze oczekiwania, a ich pomysłowość i estetyka wykonania zachwyciła. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom z 27 szkół i przedszkoli, które zaangażowały się w naszą konkursowo-charytatywną akcję, Gminnemu Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach za patronat i ufundowanie nagród. Szczególne ukłony i podziękowania kierujemy do Pań: Iwony Gal, Katarzyny Sowy i Jolanty Piszczek za trudną pracę w komisji konkursowej oraz Pani Dyrektor Jolancie Stolarczyk za wspieranie naszych działań.
Protokół z posiedzenia komisji z dnia 20.03.2023 r znajduje się w załączniku. Laureatom serdecznie gratulujemy a nagrody dostarczymy do Was w najbliższym czasie.
Zapraszamy wszystkich 26.03.2023 r na kiermasze wielkanocne, które ze względu na dużą ilość prac odbędą się w przy Kościele w Bańskiej Niżnej oraz OSP w Piekielniku.
Anna Krupa