DZIEŃ BABCI I DZIADKA w oddziale przedszkolnym

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

W styczniu przedszkolaki z Bańskiej Niżnej zaprezentowały swoim kochanym Babciom i Dziadkom wyjątkowe przedstawienia jasełkowe, chcąc w ten sposób uczcić ich święto.

Dzieci wcieliły się w postaci znane nam wszystkim z tradycyjnych jasełek. Podczas przedstawienia można było podziwiać Świętą Rodzinę, aniołki, gwiazdki, pasterzy oraz Trzech Króli. Nie zabrakło śpiewu kolęd i pastorałek oraz pięknego tańca aniołów. Przedszkolaki złożyły gościom gorące życzenia i wręczyły im przygotowane wcześniej upominki. Babcie i dziadkowie z nieukrywanym zachwytem oglądali przedstawienie utrzymane w świątecznej atmosferze. Nie kryli również wzruszenia i za występ nagrodzili wnuczęta gromkimi brawami.

Pani dyrektor Jolanta Stolarczyk złożyła także wszystkim babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wyraziła swój zachwyt nad zaangażowaniem i kreatywnością małych aktorów, dziękując Paniom prowadzącym grupy za organizację i przygotowanie dzieci. Wydarzenie zakończył słodki poczęstunek.

Ta styczniowa uroczystość pozwoliła wszystkim jeszcze bardziej docenić, jak wielkim i nieocenionym skarbem jest babcia i dziadek dla swoich wnucząt.

opr. Anna Doleżuchowicz