Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Bańskiej Niżnej

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość  w naszej szkole odbyła się 22 lutego 2024r. Uczniowie klas1-3 przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Dzieci zaprezentowały dla gości program artystyczny składający się z pięknych wierszy, inscenizacji, piosenek ,a także zabaw tanecznych.

Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. . Aktorzy otrzymali burzę braw, które były jak najbardziej zasłużone

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez  rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości
    Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.